Інтерфакс-Україна
07:39 17.11.2018

Герасимов: Відповідальність за некомпетентного мера Сміли Тимошенко має взяти на себе

1 хв читати
Герасимов: Відповідальність за некомпетентного мера Сміли Тимошенко має взяти на себе

У лідера ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко і мера Сміли Олексія Цибка давні політичні зв'язки, заявив в ефірі телеканалу "Прямий" у п'ятницю голова фракції "Блок Петра Порошенка" Артур Герасимов.

Він підкреслив, що з півтори тисячі населених пунктів в Україні до зими не підготувався той, мер якого разом з Ю.Тимошенко у 2017 році проривав кордон під час депортації Міхеїла Саакашвілі.

"Ось що буває, коли мери замість турботи про людей займаються навіть не політикою, а політиканством. Тому що ви пам'ятаєте, як ця людина, мер Сміли, проривав кордон, бив наших прикордонників разом з Юлією Володимирівною і паном Саакашвілі. Ви знаєте всі інші історії , пов'язані з Росією, з російськими організаціями, і це дійсно неприпустимо", - заявив А.Герасимов.

Раніше віце-прем'єр-міністр України Геннадій Зубко назвав проблеми з газопостачанням у Смілу "політичним питанням".

"Я думаю, що безпосередньо Верховна Рада також дасть оцінку таким діям, і постанову у Верховній Раді про проведення дострокових перевиборів як мера, так і міських депутатів буде прийнято", - зазначив Г.Зубко.

Крім того, він підкреслив, що прокуратура буде розслідувати цю справу як факт бездіяльності чиновників, який ледь не призвів до надзвичайних наслідків.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський обговорив із міністром фінансів Данії продовження оборонної співпраці

Різні версії документів про санкції проти Порошенка опубліковані на сайтах президента та РНБО, що свідчить про фальсифікацію - адвокат

Міністр промисловості Данії анонсував меморандум для залучення українських підприємств ОПК до виробництва в його країні

"Слуга народу" планує провести Раду коаліції з прем'єром 6 жовтня

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

Нардеп Мережко: Попри перемогу популістів на парламентських виборах у Чехії, підтримка України збережеться

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РФ навмисне відключила е/е на ЗАЕС для реалізації планів під’єднання до своєї енергосистеми – Сибіга

Кабмін перенаправив 143,1 млн грн на організаційне і інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності Ради

Голова євроінтеграційного комітету пропонує об’єднати два законопроєкти щодо адаптації українського права до норм ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА