Інтерфакс-Україна
08:29 17.11.2018

Трамп і Ердоган обговорили Сирію і справу Хашкаджі

1 хв читати
Трамп і Ердоган обговорили Сирію і справу Хашкаджі

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган і президент США Дональд Трамп обговорили телефоном ситуацію в Сирії і справу журналіста Джамаля Хашкаджі, убитого в консульстві Саудівської Аравії в Стамбулі, повідомляє агентство "Анадолу" з посиланням на канцелярію глави турецької держави.

"Лідери зійшлися на думці, що необхідно пролити світло на всі аспекти інциденту з саудівським журналістом (...), вказавши на неприпустимість спроб зам'яти цей злочин", - зазначає агентство.

Президенти, за інформацією "Анадолу", вітали проведення спільного патрулювання військових Туреччини і США поблизу сирійського Манбіджа. Крім того, Р.Т.Ердоган зазначив, що очікує від Вашингтона припинення допомоги курдським ополченцям на півночі Сирії.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Слуга народу" підтримує президентський законопроєкт щодо повноважень НАБУ/САП - речниця фракції

"Голос" підтримує законопроєкт президента щодо повноважень НАБУ/САП - заступниця голови фракції

"Європейська солідарність" закликатиме Раду підтримати реальну реформу антикорупційних органів - Фріз

Канада розглядає питання визнання Палестини

"Євросолідарність" подає альтернативний законопроєкт щодо НАБУ/САП

У Кремлі взяли до відома останні заяви Трампа щодо припинення вогню в Україні

Ірпінська міськрада проголосувала за дострокове припинення повноважень мера Маркушина

Трамп втрачає терпіння через відсутність результатів від розмов із Путіним - Рубіо

Орбан наполягає, що Україна повинна залишатися "буферною" державою і пропонує стратегічну співпрацю з ЄС замість членства

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА