Інтерфакс-Україна
09:39 06.12.2018

Клімкін провів зустріч з Віце-президентом Єврокомісії з питань енергії

1 хв читати
Клімкін провів зустріч з Віце-президентом Єврокомісії з питань енергії

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з Віце-президентом Єврокомісії з питань енергії Марошем Шефчовичем.

"З віце-президентом Єврокомісії з питань Енергетичного Союзу Марошем Шефчовичем поговорили про безпеку, енергетику і не тільки. Домовилися про послідовність спільних дій," - написав міністр у своєму офіційному акаунті в Твіттері в середу ввечері.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: останнім часом у нас дуже активна і продуктивна комунікація з США щодо припинення вогню

Канцлер Німеччини Мерц: Україна може стати членом ЄС до членства в НАТО

Канцлер ФРН Мерц заявив, що США не вдасться проводити торговельні переговори з державами ЄС окремо

Китай допомагає РФ вчиняти злочин агресії проти України - Мережко

США почали менше довіряти росіянам після зустрічі Зеленського і Трампа у Римі – глава МЗС Люксембургу

КНР може змусити Путіна сісти за стіл переговорів – Сікорський

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

Фракція "Європейська солідарність" обговорила угоду щодо створення інвестиційного фонду Україна-США з дипломатами та експертами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА