Інтерфакс-Україна
11:31 09.12.2018

Мей може перенести заплановане на 11 грудня голосування щодо Brexit

1 хв читати
Мей може перенести заплановане на 11 грудня голосування щодо Brexit

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей може оголосити про перенесення запланованого на 11 грудня голосування щодо Brexit, повідомляє в неділю британська газета "Сандей таймс".

"Кілька британських міністрів очікують, що Т.Мей вирушить у Брюссель, щоб знову провести переговори щодо Brexit як остаточний дипломатичний крок, і результатом такого кроку може стати перенесення голосування", - пише видання.

Газета зазначає, що у разі провалу в парламенті голосування щодо угоди про Brexit це матиме негативні наслідки для Т.Мей як британського прем'єр-міністра.

Таким чином, Т.Мей може спробувати ще раз провести переговори з Брюсселем про умови угоди, які б більшою мірою влаштовували британців.

Глави держав і урядів 27 країн Євросоюзу 25 листопада на позачерговому засіданні Європейської ради затвердили угоду про вихід Великої Британії з ЄС декларацію про майбутні стосунки.

Тепер проект угоди щодо Brexit має витримати голосування в британському парламенті і Європарламенті. Голосування стосовно угоди Британії з ЄС щодо Brexit в парламенті Британії заплановано на 11 грудня, а сам вихід Великої Британії з Євросоюзу – на 29 березня 2019 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Орбан наполягає, що Україна повинна залишатися "буферною" державою і пропонує стратегічну співпрацю з ЄС замість членства

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

Єрмак і Ердоган обговорили необхідність зустрічі на рівні лідерів України, США та РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА