20:58 06.01.2019

Колишнім британським колоніям дозволили карбувати свій фунт стерлінгів

1 хв читати
Колишнім британським колоніям дозволили карбувати свій фунт стерлінгів

Великобританія надала право своїм заморським територіям і володінням карбувати монету номіналом £ 1 з власним унікальним дизайном на реверсі. Про це повідомляє прес-служба парламенту Сполученого Королівства.

"Це рішення міністри прийняли на знак підтримки територій і залежних від Великобританії володінь і гарантували їм, що вони зможуть отримати вигоду від використання більш захищеної нової 12-гранної монети", - йдеться в заяві британського Казначейства.

На реверсах регіональних монет, як очікується, з'являться зображення, які відображають культурну спадщину і історію цих територій. На думку міністрів, це підкреслить зв'язок заморських володінь з Лондоном.

"Новий дизайн відображатиме багаті і різноманітні британські громади в усьому світі так само, як троянда, цибуля-порей, чортополох і трилисник нині символізують чотири нації Великобританії. Від Фолклендських островів до Гібралтару цей крок ясно вказує на нашу непохитну прихильність нашим територіям у всьому світі", - зазначив міністр фінансів Великобританії Роберт Дженрік.

У 2017 році Великобританія ввела в обіг 12-гранну монету £ 1. У британських заморських володіннях проте й досі використовуються старі монети, які відрізняються за розміром від нової. Щоб почати карбування власних монет, британські території мають проінформувати королівський монетний двір про своє рішення. Той, у свою чергу, забезпечить місцеві монетні двори заготовками для карбування.

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА