14:22 15.01.2019

Н.Савченко обвинувачує СБУ в блокуванні процесу реєстрації її кандидатом у президенти

2 хв читати
Н.Савченко обвинувачує СБУ в блокуванні процесу реєстрації її кандидатом у президенти

Народний депутат України Надія Савченко заявляє про перешкоджання слідчих органів її реєстрації для участі у виборах президента України, запланованих на 31 березня 2019 року.

"Наразі моє бачення участі у виборчій кампанії в тому, що Служба безпеки України неправомірно не допускає до мене нотаріуса. Все починається з нотаріуса. Для того щоб я могла стати кандидатом, зареєструватися, пройти всю процедуру, мені потрібен нотаріус. А СБУ всіляко блокує цей процес, вони не допускають до мене нотаріуса, хоча не мають права цього робити", - сказала Н.Савченко агентству "Інтерфакс-Україна" у вівторок у перерві судового засідання з розгляду скарги на необґрунтованість відкриття кримінального провадження, відповідаючи на запитання про те, чи є у неї вже бачення своєї участі у виборчій кампанії.

Вона повідомила, що через це перешкоджання звернулася до міжнародних інстанцій, до відповідних інстанцій України та правоохоронних органів. "Буде вирішено це питання - говоритимемо про наступні кроки... Поки що результату немає", - додала парламентарій.

За її словами, надходять "відписки про те, що вони не знають, яким чином вони це можуть зробити"

"Вони, звичайно, допустять нотаріуса та визнають свою помилку, але вже після того, як реєстрація завершиться. Це їхня мета... Вони перешкоджають на цій стадії, щоб не починати відкрито перешкоджати на стадії, коли я буду зареєстрована. Тоді це буде абсолютно очевидним", - підсумувала Н.Савченко.

Як повідомлялося, Н.Савченко, підозрювана в діях, спрямованих на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади, перебуває під вартою з 23 березня 2018 року. 22 березня Верховна Рада підтримала подання генпрокурора України Юрія Луценка та надала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання й арешт Н.Савченко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА