Інтерфакс-Україна
13:18 02.02.2019

Гройсман на з'їзді "Народного фронту" заявив про важливість єдності у владі

1 хв читати
Гройсман на з'їзді "Народного фронту" заявив про важливість єдності у владі

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, виступаючи на з'їзді партії "Народний фронт", наголосив на важливості єдності влади для розвитку країни.

"Хочу ще раз подякувати голові Верховної Ради України, членам уряду, президенту, оскільки тільки разом ми можемо, не заважаючи один одному, робити спільну справу", - сказав він у своєму виступі на з'їзді "Народного фронту" в суботу в Києві.

"У кожного з нас є бажання. І у мене воно є також. Я хотів би, щоб Україна була сильною, заможною, безпечною країною. Але для цього нам потрібна єдність. Ми не можемо повторювати помилки минулого, коли робимо крок вперед, а потім чотири - назад", - заявив прем'єр.

За його словами, реформи, які проводить влада, незабаром стануть відчутними.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", після свого виступу В.Гройсман залишив з'їзд, до виходу із зали його провів лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк.

Як повідомлялося, прем'єр-міністр взяв участь у форумі, на якому президент України Петро Порошенко заявив про висунення своєї кандидатури на президентських виборах 31 березня. В.Гройсман заявив про свою підтримку цього рішення П.Порошенка.

ОСТАННЄ

Кияни найкраще оцінюють діяльність "Євросолідарності" і "Голосу" в Раді – КМІС

Гарантії безпеки не працюють, коли на українські міста знову летять дрони і ракети, потрібне зміцнення армії – Порошенко

Запровадження 1 січня 2026р нової електронної акцизної марки призведе до втрати держбюджетом 140 млрд грн - думка

Україна готується до 5го саміту Кримської платформи на рівні лідерів, президент вже надіслав запрошення - Жовква

Гарантії безпеки мають бути в договорі, який потребує ратифікації — голова делегації Ради у ПА НАТО

В "Євросолідарності" назвали перемогою рішення частково скасувати заборону на виїзд за кордон жінкам-депутаткам місцевих рад

Через вилучення центральною владою 8 млрд на премії чиновникам "УЗ" в Києві підвищиться ціна на проїзд - нардеп Гончаренко

Литва пропонує розпочати переговори про вступ України до ЄС без участі Угорщини

В Польщі ініціюють зміни до Конституції щодо громадянства після висловлювань журналіста українського походження

Порошенко назвав припинення роботи "Дружби" довгоочікуваним, Мережко відкидає звинувачення Угорщини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА