17:00 15.03.2019

Садовий виступає за підпорядкованість поліції з питань безпеки місцевій громаді

2 хв читати
Садовий виступає за підпорядкованість поліції з питань безпеки місцевій громаді

Міський голова Львова Андрій Садовий наголошує, що присутність невідомих людей у військовій формі на сесіях міської ради, які намагаються вплинути на рішення депутатів, неприпустиме, і вважає, що це вигідно певним політичним силам.

"Дуже часто в містах на сесіях міської ради присутні незрозумілі особи у військовій формі, які починають диктувати умови та змушувати депутатів до того, як вони мають голосувати. Це взагалі за межами здорового глузду", - сказав А.Садовий на 7-му форумі місцевого самоврядування у Львові, передає місцевий інтернет-портал "Четверта студія".

За його словами, дуже часто такі сценарії вигідні певним політичним силам.

"А з чим залишаються міста? Хто має захищати місцеве самоврядування? Ну добре, у Львові трошки твердіша ситуація, оскільки ми в принципі не допускаємо, щоб такі люди заходили до зали, а якщо вони десь прориваються, то ми зупиняємо сесію", - сказав А.Садовий.

Мер Львова також зазначив: "Я дивлюся, в багатьох містах проводять сесії, люди у формі стоять між рядами. Для мене це за межами здорового глузду. Ви думаєте, хтось у країні за це покараний? Ніхто. Чому? Тому що комусь це вигідно".

А.Садовий вважає, що Міністерству внутрішніх справ України бракує чесного керівництва.

"Я однозначно передав би містам у підпорядкування функцію громадської безпеки. Поліція з питань безпеки має бути підпорядкована місцевій громаді. Так, це можна робити за однієї умови: якщо в нас буде чесне керівництво в Міністерстві внутрішніх справ", - висловив думку мер Львова.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Гройсман вирішив не об'єднуватись із Порошенком на парламентських виборах

Багдад запропонував посередництво між США та Іраном

Глава Міноборони Туреччини заявив про підтримку Анкарою територіальної цілісності Грузії

Трамп відзначає великий прогрес у торгових переговорах між США та Японією

Вакарчук йде у ВР заради звільнення українців, незаконно ув'язнених у РФ

Рішення Трибуналу з морського права містить серйозний сигнал для РФ, що вона не може порушувати міжнародне право безкарно

Клімкін про позицію МЗС РФ щодо рішення Міжнародного трибуналу: млява і беззуба заява

Київ направив ноту протесту у зв'язку з неузгодженим відвідуванням главою Держдуми РФ Криму

Виконання РФ рішення Трибуналу ООН про звільнення українських моряків може стати першим сигналом про готовність припинити конфлікт з Україною

Київ очікує від РФ якнайшвидшого і в повному обсязі виконання рішення морського трибуналу щодо українських моряків - Зеркаль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА