Інтерфакс-Україна
20:57 15.03.2019

Один із підозрюваних у спробі підкупу кандидата в президенти Юрія Тимошенка вийшов під заставу в 4 млн грн

1 хв читати
Один із підозрюваних у спробі підкупу кандидата в президенти Юрія Тимошенка вийшов під заставу в 4 млн грн

Один із підозрюваних у спробі підкупу (за 5 млн грн) народного депутата Юрія Тимошенка для його відмови балотуватися на посаду президента України - голова Партії захисників України Тарас Костанчук вийшов із СІЗО під заставу в 4 млн грн, повідомив його адвокат Євген Музичук "Громадському радіо".

"Застава, внесена за нього, - 4 млн грн, так, як передбачено рішенням слідчого судді", - сказав адвокат, уточнивши, що Т.Костанчук вийшов із СІЗО 12 березня.

За його словами, заставу зібрали понад 20 осіб.

6 березня генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що правоохоронці затримали двох осіб, які намагалися дати хабара розміром 5 млн грн у доларовому еквіваленті кандидату в президенти України, нардепу Ю.Тимошенку за відмову балотуватися. За словами Ю.Луценка, замовником шантажу та підкупу кандидата є народний депутат Валерій Дубіль (фракція "Батьківщина").

Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави в сумі 4 млн грн кожному з двох підозрюваних - Т.Костанчуку й Олександру Іщенку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА