15:25 25.03.2019

Гройсман очолює список кандидатів на посаду прем'єра після виборів президента, але понад половина українців іще не визначилися - опитування

2 хв читати
Гройсман очолює список кандидатів на посаду прем'єра після виборів президента, але понад половина українців іще не визначилися - опитування

Серед українців, які вже визначилися з тим, кого хотіли би бачити на посаді прем'єр-міністра України після президентських виборів, найбільшу підтримку має нинішній глава уряду Володимир Гройсман, однак понад половина громадян поки що не змогла відповісти на це запитання, свідчать результати всеукраїнського опитування громадської думки, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).

Як повідомляється в понеділок на сайті КМІС, у рамках проведеного в березні опитування респондентам ставилося запитання: "Після президентських виборів можливе переформатування коаліції та затвердження нового голови уряду - прем'єр-міністра. Наразі обговорюються різні варіанти, хто може стати прем'єром. Серед діячів зі списку кого Ви особисто хотіли би бачити головою уряду - прем'єр-міністром після президентських виборів?" Аналогічне запитання ставилося в лютому 2019 року.

Так, у березні заявили, що хочуть бачити прем'єром В.Гройсмана, 13,1% опитаних. При цьому в лютому таких було більше - 15,3% респондентів.

Найближчим до нього діячем, якого українці хотіли б бачити главою уряду, з 7,2% став народний депутат Сергій Тарута. Водночас у лютому його підтримка громадянами як кандидатури прем'єра була нижчою - 5,1%

На третьому місці - екс-прем'єр України, лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк, якого хотіли б бачити в кріслі глави уряду 6,1% респондентів (у лютому - 4,6%), члена партії "За життя" Віктора Медведчука - 3,7% (проти 3,3% у лютому).

Решта запропонованих у списку можливих кандидатур у прем'єр-міністри (Анатолій Кінах, Віктор Бондар, Юрій Луценко, Ігор Палиця) станом на березень мають підтримку менше ніж 2% опитаних українців.

При цьому 54,9% респондентів не змогли дати відповідь на це запитання, а 4,3% відмовилися відповідати.

КМІС провів всеукраїнське опитування громадської думки з 14 по 22 березня 2019 року. Методом особистого інтерв'ю опитано 2004 респондентів, що проживають у 126 населених пунктах усіх регіонів України (окрім АР Крим), за 3-ступеневою стохастичною вибіркою з квотним відбором на останньому ступені, що репрезентативна для населення України віком від 18 років. У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося лише на території, контрольованій українською владою.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і за дизайн-ефекту 1,5) не перевищує 3,3% для показників, близьких до 50%, 2,8% - для показників, близьких до 25%, 2,0% - для показників, близьких до 10%, 1,4% - для показників, близьких до 5%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Новий прем'єр Молдови пообіцяла очистити прогнилу систему держвлади

Уряд ФРН готовий сприяти мирному процесу в Україні не лише у форматі самітів

Геращенко закликала "усіх партнерів по демократичному табору" до коректності

Зеленський переконаний, що розпустив ВР законно і за запитом суспільства, не має наміру впливати на КС

Зеленський у Парижі: Україна - це не лише агросектор, шахти і металургія, це ще й IT-індустрія

В ЄС, як і раніше, занепокоєні ситуацією в районі Чорного моря і не мають наміру визнавати анексію Криму Москвою

У разі зосередження всієї влади в одних руках стануть можливі дії без урахування інтересів українського народу - Кравчук

Зеленський прибув з офіційним візитом у Париж

Глава АП Богдан: Зеленський не відмовився від ідеї переїзду в новий офіс

Нова влада Молдови продовжить реалізацію Угоди про асоціацію з ЄС - прем'єр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА