Інтерфакс-Україна
10:50 04.04.2019

НСТУ готове провести дебати на стадіоні, якщо це питання врегулює ЦВК

1 хв читати
НСТУ готове провести дебати на стадіоні, якщо це питання врегулює ЦВК

Національна суспільна телерадіокомпанія України (НСТУ) має технічну можливість провести трансляцію диспуту між кандидатами в президенти України шоуменом Володимиром Зеленським і нинішнім главою держави Петром Порошенком зі стадіону "Олімпійський" (Київ), але це поки що не можна назвати дебатами, повідомляє "Громадське ТБ" із посиланням на прес-службу мовника.

В оприлюдненій замітці наголошується, що НСТУ посилається на положення Центральної виборчої комісії про проведення дебатів від 2014 року, в якому зазначено, що дебати проводять у студії (кімнаті) національного мовника.

"Тому зараз слово за ЦВК. Якщо вони приймуть нове положення, в якому вилучать цю норму, тоді дебати можливі. Якщо ні - то це буде шоу, або дискусія, але не дебати", - цитує "Громадське" прес-службу НСТУ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА