Інтерфакс-Україна
19:23 08.05.2019

У Вашингтоні пообіцяли незабаром ввести нові санкції проти Ірану

1 хв читати
У Вашингтоні пообіцяли незабаром ввести нові санкції проти Ірану

Адміністрація США незабаром введе нові санкції проти Ірану, повідомила газета The Hill з посиланням на високопоставленого співробітника Ради національної безпеки Тіма Моррісона.

"Чекайте нових санкцій незабаром", - наводить видання слова Т.Моррісона. За його словами, санкції будуть введені "дуже скоро".

Спецпредставник США з Ірану Брайан Хук, зі свого боку, підтвердив, що Вашингтон найближчим часом застосує нові заходи щодо Тегерана.

"Ми заздалегідь не попереджаємо про те, які санкції збираємося запровадити. Кампанія з максимального економічного тиску на Іран тільки починається. Будуть вжиті нові заходи", - сказав під час телефонного брифінгу спецпредставник США з Ірану Б.Хук.

Раніше в середу президент Ірану Хасан Рухані оголосив про рішення частково припинити виконання Іраном зобов'язань із СВПД у відповідь на вихід рік тому з угоди США.

Іранський президент зазначив, що Тегеран зробить нові кроки у рамках СВПД. "Якщо ж вони будуть винесені на розгляд РБ ООН, то на це Іран жорстко відповість", - заявив Х.Рухані.

Як повідомила іранська державна телерадіокомпанія IRIB, лист з цього питання був направлений послам Росії, Китаю, Великої Британії, Франції та Німеччини в Тегерані.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Маршалок Сейму Польщі запропонував Зеленському допомогу з виборами – ЗМІ

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА