Інтерфакс-Україна
09:59 16.05.2019

"Самопоміч" підтримає в парламенті проект постанови з датою інавгурації новообраного президента 19 травня - Садовий

1 хв читати
"Самопоміч" підтримає в парламенті проект постанови з датою інавгурації новообраного президента 19 травня - Садовий

Фракція "Об'єднання "Самопоміч" у Верховній Раді готова на голосуванні в четвер підтримати проект постанови з датою інавгурації, яку озвучив раніше новообраний президент України Володимир Зеленський, заявив лідер партії Андрій Садовий.

"Самопоміч" підтримає проект постанови з датою інавгурації 19 травня, який запропонував новообраний президент (Володимир Зеленський - ІФ). "Самопоміч" не буде голосувати за постанову з іншими датами (у разі, якщо жодна з них не проходить, дату має визначити спікер парламенту)", - написав Садовий на своїй сторінці у Facebook.

У партії наполягають на ухваленні парламентом двох першочергових важливих рішень - зняття депутатської недоторканності й зміни виборчих правил на систему "відкритих списків".

"Після цього цей парламент можна сміливо розпускати і йти на вибори", - зазначив Садовий.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Законопроєкт про Кіберсили ЗСУ суперечить чинному законодавству - нардеп

ЦВК продовжила для Чорновол строк подання документів для реєстрації народною депутаткою

Київрада має перенаправити на мобільні укриття півмільярда грн, які не використали райадміністрації - Кличко

Зеленський пояснює дії Орбана прагненням наростити рейтинг його партії блокуванням України

Рейтинг Макрона впав до рекордно низьких 14% на тлі політичної кризи в країні - опитування

Бельгія висунула вимоги щодо використання російських активів для фінансування позики Україні

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

Діяльність "Євросолідарності" та "Голосу" в Раді частіше оцінюють позитивно, ніж негативно, – соцопитування КМІС

Зеленський обговорив із міністром фінансів Данії продовження оборонної співпраці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА