Інтерфакс-Україна
12:40 28.05.2019

"Самопоміч" у середу представить кандидатів до ВР і місця в списку

1 хв читати
"Самопоміч" у середу представить кандидатів до ВР і місця в списку

Об'єднання "Самопоміч" представить кандидатів на позачергових виборах до Верховної Ради й публічно визначить їхні місця в списку на форумі "Відкриті списки - фінал" у середу, 29 травня.

Як повідомляє прес-служба партії, форум розпочнеться о 15:00 і відбудеться на "Арт-Причалі" в Києві, розташованому на вул. Набережно-Хрещатицькій, причал №2.

"Список "взаємодопомоги" формує не лідер партії Андрій Садовий, а кожен партієць шляхом таємного голосування. Протягом травня члени партії рейтингували діючих народних депутатів - результат оголосять під час форуму", - йдеться в повідомленні.

Також партійці складуть рейтинг регіональних лідерів, які боротимуться за місце в парламенті. Попередньо кожна область висунула своїх представників до цього списку. Під час форуму "виборники" від кожної області шляхом таємного голосування складуть їхній рейтинг. Так буде сформовано дві третини списку. Останню частину незалежних експертів надалі подасть політрада партії.

"Близько 80% списку - нові обличчя для українського парламенту. Це лідери з областей, керівники спілок і професійних організацій, люди, гідні працювати для держави в цей непростий час. Список "взаємодопомоги" об'єднає дуже багато класних людей", - пояснив лідер "Самопомочі" Андрій Садовий.

Як повідомлялося, позачергові парламентські вибори в Україні відбудуться 21 липня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У ХАМАС погодяться скласти зброю в Газі тільки після створення палестинської держави

Унаслідок корупційного скандалу рейтинги Зеленського та його партії знизились приблизно на 4% – U electoral data Project

У мирних переговорах необхідно повернутися до пропозиції щодо припинення вогню — Мережко

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА