Інтерфакс-Україна
12:37 09.06.2019

Волкер побажав Кучмі успіхів у представництві України в ТКГ

1 хв читати
Волкер побажав Кучмі успіхів у представництві України в ТКГ

Звернення від команди Спеціального представника США з питань України Курта Волкера зі словами підтримки надійшло на адресу представника України в Тристоронній контактній групі (ТКГ), другого президента України Леоніда Кучми.

Як повідомила прес-секретар Кучми Дарка Оліфер на своїй сторінці в соцмережі Facebook, звернення "зі словами поваги та добра" надійшло цього тижня.

"Ми вражені його (Кучми – ІФ) самовідданістю і цілеспрямованістю, і ми бажаємо йому успіхів у справі представництва України в ТКГ", - йдеться в посланні.

Як повідомлялося, 3 червня у понеділок президент України Володимир Зеленський представив Кучму як нового голову української сторони в ТКГ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

Кадрові ротації мають дати імпульс позитивним змінам у сфері безпеки та оборони - Чернєв

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА