Інтерфакс-Україна
12:39 20.06.2019

Зеленський підписав свій перший закон - про відпустку для усиновителів

1 хв читати
Зеленський підписав свій перший закон - про відпустку для усиновителів

 Президент України Володимир Зеленський підписав свій перший закон стосовно особливостей відпустки усиновителів.

Як випливає із відео команди Зеленського, оприлюдненого в четвер, глава Адміністрації президента Андрій Богдан звернувся до глави держави: "Пане президенте, дозвольте Вас попросити підписати перший закон у своєму житті". Зеленський уточнив: "Перший закон?" - "Так".

Богдан пояснив, про що цей документ, після чого президент підписав його.

Йдеться про закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання відпустки усиновлювачам при усиновленні дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування", ухвалений 30 травня.

Так, працівникам, які усиновили дитину з числа дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування, надається одноразова оплачувана відпустка у зв'язку з усиновленням дитини тривалістю 56 календарних днів (70 календарних днів – у разі усиновленні двох і більше дітей) без урахування святкових і неробочих днів після набуття чинності рішення суду про усиновлення дитини. Така відпустка надається за умови, що заява про відпустку надійшла не пізніше як за три місяці до дня набрання законної сили рішенням суду про усиновлення дитини.

В історії проходження документа на сайті Верховної Ради зазначено, що 19 червня закон повернуто з підписом президента.

Цей закон опубліковано в парламентській газеті "Голос України" у четвер, 20 червня. Він набуває чинності на наступний день після опублікування.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада ЄС тимчасово заборонила передачу іммобілізованих активів ЦБР

МЗС Туреччини: Наголошуємо на важливості припинення атак, спрямованих проти портової інфраструктури сторін

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Україна готова буде провести вибори при рішенні питань безпеки, фінансування та реалізації виборчого права – Подоляк

Стратегія нацбезпеки США націлена на економпартнерство та процвітання для досягнення миру та майбутнього України – посол

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА