16:10 20.06.2019

Зеленський повідомив про домовленості з Пінчуком, Ахметовим і Коломойським про їх підтримку соціальних і гуманітарних проектів

2 хв читати
Зеленський повідомив про домовленості з Пінчуком, Ахметовим і Коломойським про їх підтримку соціальних і гуманітарних проектів

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що домовився з бізнесменами Віктором Пінчуком, Рінатом Ахметовим та Ігорем Коломойським про їхню участь у фінансуванні та підтримці певних соціально-економічних і гуманітарних проектів для Донбасу та всієї України.

Виступаючи на зустрічі з бізнес-спільнотою в четвер у Києві, Зеленський закликав представників бізнесу долучатися до фінансування проекту відновлення та реінтеграції Донбасу в ролі інвесторів і меценатів.

"Я закликаю вас не залишатися осторонь. Ми публічно запропонували напрями, але ваша участь - це лише ваше рішення і ваша справа. Те саме я нещодавно запропонував і власникам великого бізнесу - Рінату Ахметову, Віктору Пінчуку, Ігорю Коломойському, з іншими я ще не зустрівся, збираюся", - сказав президент.

За його словами, ці бізнесмени беруть на себе відповідальність за вирішення конкретних питань.

"Наприклад, пан Пінчук забезпечить уже зараз квартирами 24 сім'ї наших полонених моряків і далі займатиметься проблемами соціальної допомоги всім військовослужбовцям. Це наша домовленість", - зазначив Зеленський.

"Із паном Рінатом Ахметовим ми не лише дійшли згоди про скасування формули "Роттердам+", а й домовилися, що він вкладатиме гроші в медицину й інвестуватиме в дороги, інфраструктуру Донбасу. Перший результат ви вже бачили - це 200 "швидких" для міських і сільських лікарень у всій Україні", - додав глава держави.

"Пан Ігор Коломойський вкладатиме дуже великі гроші в інфраструктуру Донбасу, але він про це ще не знає", - зазначив Зеленський.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА