Інтерфакс-Україна
12:44 25.06.2019

Сесія ПАРЄ проголосує щодо кандидатури Слуцького на посаду заступника голови асамблеї

1 хв читати
Сесія ПАРЄ проголосує щодо кандидатури Слуцького на посаду заступника голови асамблеї

Заступника голови російської делегації, голову комітету Держдуми в міжнародних справах Леоніда Слуцького висунуто кандидатом на посаду заступника глави ПАРЄ.

Голосування відбудеться в другій половині дня методом таємного голосування, повідомила голова ПАРЄ Ліліан Морі Паск’є.

"Якщо його буде підтримано більшістю голосів, його оберуть віце-головою асамблеї, а російській делегації доведеться обрати іншого заступника глави російської делегації", - сказала Морі Паск’є.

Висування оскаржила українська делегація.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Європейська солідарність" закликала депутатів фракції "Батьківщина" об’єднатись у роботі з відновлення субʼєктності парламенту

Безпека України може визначатися лише із залученням України - Зеленський після розмови зі Стуббом

Дрісколл зустрічається з росіянами в Абу-Дабі для обговорення оновленого мирного плану для України

Расмуссен закликав Європу не чекати на США та розмістити до 20 тис. військ за лінією фронту України й створити повітряний щит

Зеленський і Стармер скоординували позиції перед зустріччю Коаліції охочих

Стубб: Наступні дні будуть вирішальними для наших зусиль щодо досягнення справедливого та тривалого миру в Україні

Ініціативна група "Першого грудня" про заяву президента США: наші козирі – гідність, свобода і солідарність

Умєров: Ми очікуємо на організацію візиту Президента України до США у найближчу можливу дату в листопаді

Макрон вважає, що деякі пункти запропонованого США плану щодо України потребують уточнень

США в рівній мірі взаємодіють з обома сторонами, щоб припинити війну в Україні - Білий дім

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА