Інтерфакс-Україна
17:27 05.07.2019

Запропонований на посаду голови Луганської ОблВЦА Комарницький відкидає обвинувачення в підтримці так званої "ЛНР" у 2014 році

2 хв читати
Запропонований на посаду голови Луганської ОблВЦА Комарницький відкидає обвинувачення в підтримці так званої "ЛНР" у 2014 році

Запропонований президентом України і схвалений Кабінетом Міністром на посаду нового голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, ректор Луганського державного університету внутрішніх справ (наразі розміщується в Сєвєродонецьку - ІФ) Віталій Комарницький відкидає обвинувачення в підтримці так званої "ЛНР" у 2014 році.

"Якщо говорити про мою громадянську позицію, то з лютого 2014 року у нас в університеті розміщувалися ті Внутрішні війська, які приїхали з Хмельницької та Вінницької області забезпечувати порядок. Скажімо так, м'яко кажучи, не всі погодилися їх прийняти. Вони всі розміщувалися у мене. Ось вони у мене були до 3 травня 2014 року, коли знову ж таки не я прийняв рішення їх вивезти, переселити в аеропорт. Я був проти. Але не я приймав це рішення", - сказав він в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Комарницький нагадав, що в будівлю його університету 1 травня 2014 року кидали пляшки із запальною сумішшю на знак протесту через перебування там Внутрішніх військ, не давали завершити навчальний процес, було дев’ять прямих влучень по університету.

"До останньої секунди на флагштоку був прапор України, весь "поранений" уже. Тому якби у нас була якась інша позиція... Нас потім захопили, розграбували. Це було вже в серпні 2014 року. П'ятьох моїх співробітників "кидали на підвал". Так що в усьому має бути якась логіка", - розповів він.

Комарницький зазначив, що після передислокації вишу в Суми в 2014 році він за своєю ініціативою добровільно пройшов поліграф. "Мене ще обвинувачували, що нібито наш університет пізно вийшов. Але ми вийшли рівно тоді, коли нам дали команду. Ми - люди військові, і не можемо без наказу", - наголосив він.

Запропонований на посаду голови Луганської ОблВЦА підтвердив, що його молодший син Артем, колишній слідчий ГУ МВС України в Луганській області, ще в 2011 році виїхав до Російської Федерації, і з березня 2014 року він із ним не бачився. Старший син Максим - прокурор в одному з відділів у Головній військовій прокуратурі України.

Комарницький також зазначив, що в своїй біографії був депутатом місцевих рад від селищної до обласної, щоб відстоювати інтереси університету, ректором якого став у 2007 році. За його словами, з цих самих міркувань він балотувався в 2010 році до Луганської облраду за списком Партії регіонів після надходження такої пропозиції, не будучи її членом.


Повний текст інтерв'ю буде розміщено в новинній стрічці та у відкритому доступі на сайті агентства "Інтерфакс-Україна".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив про можливість залучення президента Туреччини до справи припинення війни між Росією і Україною

"Слуга народу" підтримує ратифікацію угоди про створення американсько-українського інвестиційного фонду – Арахамія

Петиція про запровадження санкцій проти Порошенка на президентському сайті не зібрала потрібних для розгляду голосів

Чехія проводитиме навчання українських пілотів на F-16 та L-39 в рамках Коаліції охочих – прем'єр

"Єропейська солідарність" наполягає на зустрічі з міністрами - учасниками переговорів зі США щодо угоди про корисні копалини - Геращенко

Джордже Сіміон і Нікушор Дан вийшли в другий тур виборів президента Румунії

Путін готує населення РФ до продовження війни і майбутніх конфліктів з Заходом

Корнієнко: вірю, що у Раді будуть голоси за ратифікацію угоди між США та Україною про копалини

Орбан різко відповів Зеленському відносно вступу України до ЄС

Сіярто про блокування Угорщиною вступу України до ЄС: Київ має обирати відповідний тон

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА