Інтерфакс-Україна
13:10 11.07.2019

Абромавичус і Рашкован можуть претендувати на прем'єрське крісло - Atlantic Council

1 хв читати
Абромавичус і Рашкован можуть претендувати на прем'єрське крісло - Atlantic Council

Найбільш підготовленими серед технократів кандидатами в крісло прем'єр-міністра є екс-глава Мінекономрозвитку Айварас Абромавичус і нинішній заступник виконавчого директора Міжнародного валютного фонду від України Владислав Рашкован, пише редактор UkraineAlert Atlantic Council Мелінда Гарінг (Melinda Haring).

"На Заході Абромавичуса вважають чесним, ефективним, принциповим й абсолютним прихильником успішної України. Вибір Абромавичуса сигналізуватиме інвесторам, західним партнерам й українцям, що Зеленський серйозно налаштований щодо змін у країні", - зазначає Гарінг, що є також старшим науковим співробітником Інституту досліджень зовнішньої політики та віце-головою Фонду Східна Європа в Києві.

На її думку, альтернативою Абромавичусу, яка послала б ті самі сигнали, є Рашкован, який у 2014-2016 рр. обіймав посаду заступника голови Національного банку України й відповідав за реформування і трансформацію центробанку.

"Рашкован - інституціоналіст, а це означає, що він здатний вирішувати технічні економічні питання, але в нього також є погляд на трансформування і створення нових інституцій. Найголовніше, він точно знає, що потрібно зробити Україні для залучення міжнародних коштів і як заспокоїти інвесторів", - зазначено в матеріалі.

Як зазначає Atlantic Council, серед інших претендентів-технократів розглядаються також екс-міністр фінансів Олександр Данилюк, нинішній голова "Нафтогазу України" Андрій Коболєв і виконавчий директор цієї компанії Юрій Вітренко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

Єрмак і Ердоган обговорили необхідність зустрічі на рівні лідерів України, США та РФ

Політики та громадські діячі заявляють про загрози для євроінтеграції, який несе законопроєкт щодо НАБУ і САП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА