Інтерфакс-Україна
12:34 18.07.2019

Рябошапка назвав посилення захисту викривачів серед пріоритетів антикорупційної політики

1 хв читати
Рябошапка назвав посилення захисту викривачів серед пріоритетів антикорупційної політики

Перегляд антикорупційного законодавства, зміни до Кримінального процесуального кодексу України (КПК) і посилення захисту викривачів є пріоритетними напрямами антикорупційної політики, повідомив заступник глави Офісу президента України Руслан Рябошапка.

Виступаючи в четвер на засіданні Національної ради з питань антикорупційної політики під головуванням президента України Володимира Зеленського, Рябошапка розповів про пріоритетні напрями у сфері боротьби з корупцією.

За його словами, насамперед йдеться про перегляд антикорупційного законодавства. "Час переглянути і рухатися далі", - сказав заступник глави ОП.

Також одним із важливих пріоритетів є внесення змін до кримінального процесуального законодавства, оскільки так звані поправки Лозового "значно ускладнили ефективність правоохоронців".

Крім цього, як зазначив Рябошапка, варто розробити законодавство щодо посилення захисту викривачів та антикорупційну стратегію загалом.

"Сподіваюся, що рада швидко допрацює (антикорупційну стратегію - ІФ) і ми внесемо до парламенту", - сказав заступник голови ОП.

"Як повідомлялося, 3 жовтня 2017 року Верховна Рада ухвалила законопроект про внесення змін до низки кодексів, запустивши у такий спосіб судову реформу.

Народний депутат із Радикальної партії Андрій Лозовий запропонував поправку №109, якою пропонується змінити низку статей КПК. Цю поправку врахував профільний комітет під час підготовки законопроекту №6232 до другого читання і, відповідно, парламент ухвалив законопроект у цілому з урахуванням цієї поправки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Депутати "Євросолідарності" прийшли до НБУ з вимогою припинити тиск на Порошенка та МІБ

Білий дім: Трамп чітко дав зрозуміти, що хоче бачити постійне припинення вогню в Україні, а не будь-які тимчасові паузи в бойових діях

Заяви Лаврова практично не лишають шансів на припинення вогню з Україною, вважає Більдт

США й Україна можуть підписати цього тижня рамкову угоду щодо природних ресурсів - ЗМІ

Раді пропонують продовжити строк добровільного повернення до служби військовослужбовців, які самовільно залишили частину або дезертирували - нардеп

Індія купила у Франції 26 винищувачів

Кличко бере участь у конгресі ЄНП, де обговорюють підтримку України

Єрмак: РФ може наслідувати приклад Республіки Конго та Руанди щодо відновлення миру

Порошенко: Європі потрібно розвивати оборонну промисловість

США знову відклали санкції проти "дочки" Газпрому у Сербії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА