Інтерфакс-Україна
11:39 07.08.2019

Зеленський має намір у середу провести телефонні розмови з Макроном і Меркель для узгодження дати зустрічі "Нормандської четвірки"

1 хв читати
Зеленський має намір у середу провести телефонні розмови з Макроном і Меркель для узгодження дати зустрічі "Нормандської четвірки"

Президент України Володимир Зеленський анонсував телефонні переговори з президентом Франції Еммануелем Макроном і канцлером ФРН Ангелою Меркель щодо ситуації на сході України та можливості проведення зустрічі в "нормандському форматі" найближчим часом.

"Сьогоднішній перший дзвінок був із президентом РФ, другий буде в Туреччині з президентом Макроном... Я б також хотів з'єднатися сьогодні, якщо буде час у пані Меркель, і домовитися про термінову зустріч, щоб ми більше не казали один одному, що у цьому році повинна бути зустріч у "нормандському форматі". Скільки ще людей можуть загинути у цьому році? Тому я хочу, щоб ця зустріч відбулася найближчим часом", - сказав він на брифінгу у середу у Києві.

При цьому Зеленський додав, що хотів би, щоб зустріч у "нормандському форматі" відбулася, попри всі попередні дипломатичні домовленості.

"Щоб ми по-людськи ставилися один до одного і розуміли, що це дуже важливо", - зазначив президент.

Глава держави не виключив, що може перервати свій візит до Туреччини.

На 7-8 серпня запланований візит Зеленского в Туреччину.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: Сподіваємося, що Іран швидко "сяде за стіл переговорів"

Порошенко обговорив з Мартою Кос шляхи прискорення євроінтеграції України

Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА