Інтерфакс-Україна
15:56 30.08.2019

Німеччина готова підтримувати новообраний Кабмін і парламент України в демократичних реформах

1 хв читати
Німеччина готова підтримувати новообраний Кабмін і парламент України в демократичних реформах

Посольство Німеччини в Україні вітає новообраний Кабінет Міністрів і депутатів Верховної Ради зі складенням присяги і заявляє про готовність підтримувати курс демократичних реформ.

"Щирі вітання голові Верховної Ради Разумкову, прем'єр-міністру України Гончаруку, всім міністрам і всім депутатам, які вчора склали присягу. Німеччина готова і надалі підтримувати Україну в її курсі демократичних реформ - незалежно від того, чи будуть схвалені реформи вранці чи пізно вночі", - йдеться в повідомленні посольства у Twitter.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив про "великий прогрес" щодо РФ та назвав зустріч на Алясці чудовою

Зеленський: сигнал Трампа про гарантії безпеки набагато важливіші, ніж думки Путіна

Реальність в тому, що Росія не має наміру припиняти цю війну найближчим часом – Каллас

Інформації про зустріч Трампа та Путіна недостатньо для висновків - заступник голови фракції "Батьківщина"

Порошенко: мирна угода можлива лише після безумовного припинення вогню, поступки має робити Путін

США з лідера вільного світу перетворюються на країну, яка готова вести на рівних розмову з воєнними злочинцями, - Климпуш-Цинцадзе

Після перемовин Трампа та Путіна Україні будуть навʼязувати капітуляцію - заступниця голови фракції "Голос"

Путін переграв Трампа на переговорах - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Болтон: Трамп не програв, але Путін явно переміг

Більшість американців не вірять у здатність Трампа приймати мудрі рішення щодо війни в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА