Інтерфакс-Україна
20:02 31.08.2019

Зеленський виступає за активізацію міжпарламентського діалогу України і Польщі

1 хв читати
Зеленський виступає за активізацію міжпарламентського діалогу України і Польщі

Під час перебування в Польщі з офіційним візитом президент України Володимир Зеленський зустрівся з маршалком Сенату Республіки Польща Станіславом Карчевським, сторони обговорили подальше міжпарламентське співробітництво, повідомила прес-служба глави держави.

Як повідомляє в суботу ввечері сайт президента України, сторони виступили за активізацію міжпарламентського діалогу.

"Учасники зустрічі також обговорили подальшу співпрацю в рамках тристоронньої Міжпарламентської асамблеї Верховної Ради України, Сейму Литви, а також Сейму і Сенату Польщі", - йдеться в повідомленні.

Разом з тим, Зеленський побажав польським парламентарям успіхів на виборах в Сейм і Сенат у жовтні 2019.

Перед зустріччю президент України взяв участь у церемонії покладання вінків до Могили Невідомого солдата на площі Юзефа Пілсудського у Варшаві.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рубіо, Віткофф і Венс увійдуть у коодинаційну групу зі сторони США щодо підготовки зустрічі з РФ – Зеленський

Регламентний комітет рекомендував Раді відсторонити Безуглу від участі у пленарному засіданні

Науседа: Литва готова залучити миротворчі війська та спорядження в межах мандату Сейму

Климпуш-Цинцадзе звертатиметься до регламентного комітету через дії Стефанчука

Мелоні пропонує надати Україні колективні гарантії безпеки, але відмовити у фактичному вступі до НАТО

Порошенко в ефірі MSNBC: мета Путіна – розколоти захід, він не збирається зупиняти війну

Каллас: Путіну вірити не можна, тож Україні потрібні надійні гарантії безпеки

Нардепи та експерти розходяться в оцінці перспектив зустрічі Зеленського з Путіним

Санкції проти Порошенка були запроваджені на підставі сфальсифікованих документів, стверджують в "Євросолідарності"

Зеленський та прем'єр Норвегії домовились зустрітись найближчим часом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА