Інтерфакс-Україна
12:06 04.09.2019

В Україні можуть заочно засудити голову так званого виборчкому окупованого Криму

1 хв читати
В Україні можуть заочно засудити голову так званого виборчкому окупованого Криму

Суд надав дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування стосовно голови "Виборчої комісії Республіки Крим", створеної на окупованому півострові, повідомляється на сторінці прокуратури Автономної Республіки Крим у середу.

"8 вересня на території тимчасово окупованого півострова мають відбутися вибори депутатів до т. зв. Державної ради Республіки Крим. Проведення зазначеного незаконного голосування забезпечує голова "Виборчої комісії Республіки Крим", який 16 березня 2014 забезпечив проведення та незаконного "загальнокримського референдуму", яким вище керівництво РФ намагається легітимізувати захоплення українського півострова. Наразі в рамках кримінального провадження голові "Виборчої комісії Республіки Крим" повідомлено про підозру в державній зраді, посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України та вчинення дій, спрямованих на захоплення державної влади", - йдеться в повідомленні.

Голову виборчкому "Республіки Крим" також оголошено в розшук.

Суд задовольнив клопотання прокуратури АР Крим та надав дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування стосовно голови "Виборчої комісії", який ухиляється від кримінальної відповідальності. Отже, суд надав згоду на притягнення підозрюваного до кримінальної відповідальності за його фактичної відсутності (in absentia), розповіли в прокуратурі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА