Інтерфакс-Україна
12:21 12.09.2019

Міносвіти України сповідуватиме принцип дитино- та студентоцентризму - Новосад

1 хв читати

Міністр освіти і науки України Ганна Новосад заявляє, що основним завданням і пріоритетом у роботі міністерства буде переорієнтування системи освіти на потреби людини.

"Основним завданням і пріоритетом у роботі міністерства буде переорієнтування системи освіти на потреби людини. Ми маємо сповідувати принцип дитиноцентризму та студентоцентризму. В центрі всіх наших дій мають стояти потреби конкретної людини, дитини, студента, вченого", - сказала вона на прес-конференції в четвер у Києві.

Міністр зазначила, що новий склад керівництва Міносвіти продовжуватиме та примножуватиме найкращі практики, розпочаті в попередній каденції уряду.

Новосад наголосила, що реформа "Нова українська школа" - це хороший фундамент для подальшої реалізації реформування середньої освіти.

Водночас вона зазначила, що в міністерстві наразі дискутується питання необхідності активізації реформи, а саме прискорення пілотування старшої профільної школи.

За словами міністра, дошкільну та середню освіту в міністерстві курируватиме новопризначена заступниця міністра Любомира Мандзій.

Зокрема, Новосад зазначила, що фінансування освіти на наступний, 2020 рік буде приблизно на рівні минулого періоду.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Україна готова буде провести вибори при рішенні питань безпеки, фінансування та реалізації виборчого права – Подоляк

Стратегія нацбезпеки США націлена на економпартнерство та процвітання для досягнення миру та майбутнього України – посол

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп

Верховна Рада продовжує роботу над законопроєктом про Державну ветеранську патронатну службу – Тарасенко

Для виборів потрібно безпекові умови, перемир'я і завершення воєнного стану - думки експертів та політиків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА