19:41 09.10.2019

Зеленський: Аналога "формули Штайнмаєра" для Криму наразі немає, Україні потрібна міжнародна допомога і ще потужніша армія

1 хв читати
Зеленський: Аналога "формули Штайнмаєра" для Криму наразі немає, Україні потрібна міжнародна допомога і ще потужніша армія

Президент України Володимир Зеленський заявляє про відсутність плану повернення Криму під контроль українського уряду, аналогічного "плану Штайнмаєра" щодо Донбасу, й у цьому контексті наголошує на необхідності посилення боєздатності української армії.

"Наразі немає цієї формули. Це дуже складна історія. Ви знаєте, що тут Україна, на жаль, я мушу констатувати, на жаль, Україна сама не впорається. Потрібна допомога наших міжнародних партнерів, має в нас бути ще потужніша армія", - сказав Зеленський у середу, відповідаючи на запитання видання "Крим. Реалії", чи існує для Криму своя "формула Штайнмаєра".

"Потрібно бути дуже потужними - щоб не тільки в нас дипломатія працювала, а щоб армія в нас була справді високого рівня", - додав глава Української держави.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Порошенко заявив про нелегітимність Путіна і необхідність демократичних виборів в РФ в контексті перемовин

Порошенко у Держдепі США обговорив зміцнення переговорних позицій України

Україна не має проводити вибори до припинення бойових дій, але така можливість є ознакою здорової демократії, вважає Келлог

Необхідно довести Келлогу, що вибори не є першочерговим питанням - нардеп Наливайченко

Удар по Ізюму – чергове нагадування про ціну війни, розв’язаною Росією – посол США

Єрмак та Волц обговорили необхідність організації особистих контактів між президентами України та США найближчим часом

Зеленський та прем'єр Австралії обговорили продовження оборонної допомоги та прямі інвестиції в український ОПК

Позитивно оцінюємо сигнали від Трампа, він розуміє що секрет РФ - у нафтодоларах - уповноважений президента

"Санкційне бінго": до 40% змісту санкцій партнерів у 2024р пов'язані з пропозиціями України – уповноважений президента

Кошта: справедливий і міцний мир будуть обирати Україна та українці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА