Інтерфакс-Україна
13:47 12.11.2019

Зеленський призначив Синєгубова головою Полтавської ОДА

1 хв читати
Зеленський призначив Синєгубова головою Полтавської ОДА

Президент України Володимир Зеленський своїм указом призначив Олега Синєгубова головою Полтавської обласної державної адміністрації.

"Призначити Синєгубова Олега Васильовича головою Полтавської обласної державної адміністрації", - йдеться у тексті указу №843/2019 від 11 листопада, розміщеному на сайті глави держави у вівторок.

Указом №842/2019 від 11 листопада Зеленський звільнив Олега Пругла від тимчасового виконання обов'язків голови Полтавської ОДА.

Олег Синєгубов - юрист і підприємець - народився 10 серпня 1983 року в Харкові. З листопада 2015 року і дотепер є деканом факультету №6 Харківського національного університету внутрішніх справ.

У 2017 році - претендент на посаду голови Полтавської обласної державної адміністрації. У 2018 році був претендентом на посаду судді Вищого антикорупційного суду України, але не пройшов конкурсний відбір. У 2019 році під час виборів до Верховної Ради був довіреною особою кандидата в народні депутати від партії "Слуга народу" у виборчому окрузі №180 Олексія Красова.

У жовтні 2019 року уряд погодив призначення Синєгубова головою Полтавської ОДА.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Центристи D66 перемагають на дострокових виборах у Нідерландах – ЗМІ

У Нідерландах на виборах у парламент суспільство вибрало стабільність - Климпуш - Цинцадзе

Порошенко під час передачі допомоги ЗСУ звинуватив ДССЗЗІ в тому, що залишила бригади "без очей"

Після підрахунку 99,7% голосів на виборах в Нідерландах дві партії мають майже однаковий результат – ЗМІ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

Порошенко закликав зупинити транзит російської нафти через "Дружбу"

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

Україна пропонує ЄС надання їй статус спостерігача у процесі реформування Спільної аграрної політики Євросоюзу - Качка

США очікують від Угорщини відмови від нафти РФ і закликають Китай тиснути на Москву – посол США при НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА