Інтерфакс-Україна
14:21 17.11.2019

Лідери країн "нормандської четвірки" можуть зустрітися до кінця року – помічник президента РФ Ушаков

1 хв читати
Лідери країн "нормандської четвірки" можуть зустрітися до кінця року – помічник президента РФ Ушаков

Саміт "Нормандської четвірки" (Україна, РФ, Франція, Німеччина) буде проведено до кінця цього року, заявив помічник президента РФ Юрій Ушаков.

"Можливо, так. Я думаю, що цього року цілком буде шанс провести. Я не можу говорити про конкретні терміни, оскільки їх поки що обговорюють, але очевидно цього року", - сказав Ушаков в ефірі телеканалу Росія-1 (ВДТРК).

Так він відповів на запитання, чи можливе тепер проведення зустрічі лідерів "нормандської четвірки" з урахуванням того, що розведення сил на Донбасі відбулося.

Відповідаючи на уточнююче запитання, чи йдеться про зустріч наприкінці листопада, Ушаков сказав: "Якщо мене питати, то до кінця року буде проведено, так".

Прес-секретар президента Дмитро Пєсков в інтерв'ю програмі також сказав, що зустріч може відбутися до кінця року. "Ми сповнені оптимізму щодо того, що відбудеться до (кінця року - ІФ), тому що конкретних термінів наразі немає", - сказав Пєсков.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА