Інтерфакс-Україна
13:24 08.12.2019

Завищені очікування від переговорів у Парижі можуть принести післясмак розчарування - прес-секретар Зеленського

2 хв читати
Завищені очікування від переговорів у Парижі можуть принести післясмак розчарування - прес-секретар Зеленського

На переговорах лідерів країн "нормандського формату" (Україна, Німеччина, Франція, РФ), запланованих на 9 грудня у Парижі, Німеччина і Франція виступлять союзниками України, відзначає прес-секретар президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель.

"Ми в складній ситуації, але ми летимо в Париж з дуже сильною позицією. У нас є сильні союзники - Німеччина і Франція, у нас є підтримка на міжнародній арені, серед іншого і від США та Великої Британії. Але найважливіший наш союзник - це український народ, який хоче закінчення війни", - написала Мендель на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

При цьому вона застерегла від завищених очікувань від переговорів. "10 грудня війна на Донбасі не закінчиться, це правда. Завищені очікування від "нормандії", як її вже охрестили в народі, можуть принести присмак розчарування. Але згадайте: за останні три роки прогресу в закінченні війни майже не було. Ми просто щодня поповнювали архіви статистики обстрілів, поранених і вбитих", - написала прес-секретар глави держави.

Мендель зазначила, що "всі мирні ініціативи Володимира Зеленського супроводжувалися протестними акціями", і пише, що "на мітинги проти вигаданої капітуляції" людей виводять "скепсис і страхи".

Як повідомлялося, 9 грудня в Парижі відбудеться зустріч лідерів країн "нормандського формату" (України, Німеччини, Франції та РФ із урегулювання ситуації на Донбасі.

Парламентські фракції "Європейська солідарність", "Голос" і "Батьківщина" у Верховній Раді закликали небайдужих українців вийти в неділю, 8 грудня, на акцію в центрі Києва з вимогою не допустити здачі національних інтересів під час паризької зустрічі. Пізніше з'явилася інформація, що віче "Червоні лінії" відбудеться на Майдані Незалежності і розпочнеться о 13:00.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Більшість американців не вірять у здатність Трампа приймати мудрі рішення щодо війни в Україні

Порошенко назвав обмін територіями путінським сценарієм та має обережний оптимізм щодо зустрічі на Алясці

Латвія підтримує неможливість розділення України та Молдови у процесі вступу до ЄС

Кличко заявив про політичний тиск на роботу КМДА з боку Офісу генпрокурора

ЄС має бути готовий разом із Вашингтоном запровадити мита проти покупців російської нафти - глава Мінфіну США

Народна депутатка з "Європейської солідарності" ініціює відкликання Мережка з посади голови комітету з питань зовнішньої політики

В КМДА стверджують: голова КМВА Ткаченко не відповідає на пропозиції щодо проблеми з перепустками на комендантську годину

Порошенко: єдиним прийнятним результатом переговорів має стати безумовне припинення вогню

"Європейська Солідарність" закликала спікера Ради негайно обговорити ситуацію на фронті на погоджувальній раді - співголова фракції

Міністр закордонних справ Чехії: На майбутніх парламентських виборах чеська нація проголосує за українську

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА