Інтерфакс-Україна
10:19 01.02.2022

Зеленський: Ми активно працюємо, щоб найближчим часом визначити дату зустрічі радників лідерів країн "нормандської четвірки" у Берліні

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський заявив, що наразі триває активна робота над погодженням вже найближчими днями дати наступної зустрічі радників лідерів країн "нормандської четвірки" у Берліні.

"Ми активно працюємо, щоб найближчими днями погодити дату наступної зустрічі радників у Берліні, де, я сподіваюся, буде досягнуто домовленості щодо зустрічі лідерів "нормандської четвірки", - сказав Зеленський під час виступу у Верховній Раді у вівторок.

За словами президента, розблокувати "нормандський формат" вдалося лише завдяки підтримці закордонних партнерів.

"Вони (партнери України - ІФ) єдині щодо підтримки нашої держави. Єдність розблокувала "нормандський формат", показала готовність до діалогу і дала сподівання на деескалацію та мирне врегулювання. Вперше з 2019 року всі чотири сторони узгодили загальну підсумкову заяву", - наголосив Зеленський.

При цьому він додав, що, крім єдності з міжнародними партнерами, українцям необхідно досягти єдності і всередині країни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українські політики та політологи вказують на російські наративи в інтерв'ю Віткоффа і важливість заходів для повернення окупованих територій

Мудра: джерелом наповнення компенсаційного механізму мають бути російські гроші

Вихід США з Міжнародного центру розслідування злочинів РФ проти України ніяк не вплине на розслідування злочину агресії – Мудра

В Ер-Ріяді навряд чи вдасться домовитись про припинення ударів по енергетичній інфраструктурі - Климпуш-Цинцадзе

Умови миру повинні бути прийнятними та погодженими з українцями – президент Чехії

Стефанчук: путін бреше, що хоче миру

Лідери ЄС вважають, що реальні переговори щодо миру для України не ведуться, – джерело з полів саміту

Для моніторингу виконанням можливих домовленостей України та РФ щодо припинення ударів по енергоінфраструктурі необхідно створити новий орган - Фріз

Сплати до бюджету Києва за результатами аукціонів Prozorro.Продажі збільшились у 30 разів – член бюджетної комісії

Порошенко закликав Зеленського провести зустріч з лідерами парламентських фракцій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА