Інтерфакс-Україна
08:05 10.12.2019

Нардеп Гончаренко про результати нормандського саміту: Путін обміняв політичне питання на гуманітарне

1 хв читати

Народний депутат України Олексій Гончаренко вважає, що в результаті зустрічі лідерів країн "нормандського формату" (Україна, Німеччина, Франція, РФ) президент РФ Володимир Путін обміняв важливе для себе політичне питання на гуманітарне.

"Загалом 3:2 на користь Путіна. Він обміняв важливе для себе політичне питання на гуманітарне. Різниця в тому, що набрати нових заручників йому не буде складно, а от дороги за формулою Штайнмаєра тепер де-факто немає", - написав Гончаренко на сторінці в Facebook у вівторок.

Водночас, зазначив він, негативом є те, що Путін "дотиснув формулу Штайнмаєра" і що "закон Про особливий статус буде узгоджуватися в Тристоронній контактній групі і у форматі Норманді".

"Висновок за гарячими слідами. З негативу: Путін дотиснув формулу Штайнмаєра (реально Путіна). Закон Про особливий статус узгоджуватимуть у Тристоронній контактній групі і в форматі Норманді. Це і стане найгострішою темою. Ключове - що буде написано в цьому новому законі, або буде продовжуватися Старий", - зазначив депутат.

За словами Гончаренка, позитивом саміту є досягнення домовленостей про обмін "всіх ідентифікованих на всіх ідентифікованих" і про цілковите і всеосяжне припинення вогню на Донбасі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський спробує використати тиск США на РФ для припинення війни – ЗМІ

Філатов заявив про ризик колапсу комунального господарства через проєкт держбюджету-2026

В ЄК назвали чотири принципи як основу для запропонованих варіантів фінансування України на 2026-2027рр

Листи за відставку уряду підписали вже 63 депутати з різних фракцій — Герасимов

Партії "Батьківщина" та "Євросолідарність" закликають до відставки Кабміну і формування коаліційного уряду

"Європейська солідарність" заблокувала трибуну Ради

Грем: Закон про санкції проти Росії надасть Трампу більше інструментів для припинення кровопролиття в Україні

Порошенко наполягає на гарантіях ненападу з боку влади на НАБУ та САП та на перезавантаженні ДБР

Мирна угода в Україні малоймовірна до весни — Стубб закликає підтримувати Київ попри корупційний скандал

"Євросолідарність" отримала підписні листи і починає збір підписів за відставку уряду – нардеп Герасимов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА