Інтерфакс-Україна
13:54 10.12.2019

Нардеп Бужанський заявив, що подав до ВР законопроект про скасування мовного закону

1 хв читати
Нардеп Бужанський заявив, що подав до ВР законопроект про скасування мовного закону

 Народний депутат із фракції "Слуга народу" Максим Бужанський пропонує Верховній Раді скасувати закон про державну мову.

"Вніс до парламенту законопроект про визнання закону про державну мову таким, що втратив чинність. Про скасування закону про мову, якщо комусь зрозуміліше так. На базі нововиявлених обставин, з огляду на рішення Венеціанської комісії", - написав Бужанський на своїй сторінці у Facebook у вівторок.

На думку народного депутата, чинний закон про державну мову "нічого спільного із захистом і розвитком української мови не має" і "спрямований на дискримінацію носіїв інших мов, насамперед російської".

Бужанський упевнений, що скасування цього закону "відкриє можливість для написання дійсно вартого документа", який відповідатиме інтересам України та європейським цінностям.

Водночас на сайті Верховної Ради станом на 13:00 вівторка наразі інформації про те, що законопроект Бужанського зареєстрований, немає.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

Климпуш-Цинцадзе: розраховуємо на новий уряд Німеччини щодо збільшення підтримки України, зокрема у військовій сфері

Орбан знову висловився проти членства України в Євросоюзі

Мерц зазнав поразки в першому турі виборів канцлера

Результати 1-го туру президентських виборів у Румунії свідчать про роботу РФ з просування на Заході своїх наративів - Климпуш-Цинцадзе

Комітет Ради у вівторок схвалить проєкт закону про ратифікацію угоди зі США, 8 травня проголосують, вважає Железняк

Трамп заявив про можливість залучення президента Туреччини до справи припинення війни між Росією і Україною

"Слуга народу" підтримує ратифікацію угоди про створення американсько-українського інвестиційного фонду – Арахамія

Петиція про запровадження санкцій проти Порошенка на президентському сайті не зібрала потрібних для розгляду голосів

Чехія проводитиме навчання українських пілотів на F-16 та L-39 в рамках Коаліції охочих – прем'єр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА