Інтерфакс-Україна
12:53 20.12.2019

"Євросолідарність" вимагає від ДБР відреагувати на обшуки НАБУ на телеканалі "Думская ТВ"

1 хв читати
"Євросолідарність" вимагає від ДБР відреагувати на обшуки НАБУ на телеканалі "Думская ТВ"

 Фракція "Європейська солідарність" у Верховній Раді вимагає від правоохоронних органів відреагувати на проведення обшуків детективами НАБУ в приміщенні телеканалу "Думская ТВ" в Одесі.

"Вимагаємо від Державного бюро розслідувань та інших правоохоронних органів порушити провадження щодо незаконних дій НАБУ, а від влади - негайно припинити знищення свободи слова в Україні", - сказав Ар'єв на пленарному засіданні Верховної Ради в п'ятницю, оголошуючи заяву фракції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд Орбана запускає опитування угорців щодо членства України в ЄС

Київ домагатиметься більших інвестицій від США на переговорах щодо економічної угоди

Ніколи не варто недооцінювати здатність росіян порушити перемир'я – Стубб

Президент Фінляндії: Нам потрібен європейський спеціальний посланник по Україні

Прем'єр Канади проведе телефонні переговори з Трампом у найближчі два дні

Зеленський: якщо РФ порушує домовленості і США дієво відповідають, ми всі довіряємо США і президенту

Європа єдина у невизнанні окупованих територій України російськими, від США натомість надходять сигнали про компроміси – Зеленський

Участь Європи за столом перемовин щодо закінчення війни безальтернативна, Європу будуть представляти Франція і Британія – Зеленський

Стармер: будь-які сили, що можуть бути розгорнуті в Україні, спиратимуться на потужність української армії за допомогою "сил, призначених для стримування"

Зеленський: умови щодо угоди з США про корисні копалини постійно змінюються

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА