Інтерфакс-Україна
15:18 23.12.2019

Джонсон не вважає можливим перезавантаження відносин із Росією

1 хв читати
Джонсон не вважає можливим перезавантаження відносин із Росією

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що вважає неможливим перезавантаження відносин із Росією.

"Я справді вважав, як, гадаю, і багато інших міністрів закордонних справ і прем'єр-міністрів до мене, що ми можемо розпочати все спочатку з Росією. Що це велика країна, з якою ми боролися проти фашизму. Дуже, дуже сумно, що я був неправий", - наводить слова Джонсона журнал The Spectator.

Він висловив думку британському щотижневику, який у своєму блозі ставить питання політикам та іншим відомим особистостям щодо проблем, стосовно яких ті згодом змінили свою думку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Партія "Європейська солідарність" заявляє про скасування раніше підписаного відрядження Порошенка до Брюсселя

ЗАЕС є проблемою як для російської, так і для української сторони – Зеленський

Питання територій після припинення вогню дасть можливість закінчити війну, але Україна не визнає окуповані райони російськими – Зеленський

Трамп поговорив з Путіним, заявляє про тисячі українських військових в російському оточенні, яким попросив зберегти життя

Вимоги Путіна щодо перемир'я це умови для знищення України - Мережко

Половина українців проти відмови від територій "за жодних обставин" - КМІС

США обговорювали з Україною питання контролю над територією, однією з електростанцій та членство в НАТО

Допомога військовим від громади столиці збільшиться ще на 500 млн грн – Кличко

Росія почне виставляти додаткові умови на пропозицію щодо перемир'я – Климпуш-Цинцадзе

Польща позитивно оцінює результати першого етапу переговорів України та США – Туск

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА