Інтерфакс-Україна
15:57 31.01.2020

Льовочкіну обрано членом Регламентного комітету ПАРЄ - "ОПЗЖ"

1 хв читати
Льовочкіну обрано членом Регламентного комітету ПАРЄ - "ОПЗЖ"

Народного депутата України (фракція "Опозиційної платформи - За життя") Юлію Льовочкіну обрано членом Комітету ПАРЄ з питань правил процедури, імунітету та інституціональних справ.

Як повідомляє в п'ятницю прес-служба "ОПЗЖ", відповідне рішення було ухвалено 31 січня на засіданні бюро Асамблеї.

"До Регламентного комітету Юлію Льовочкіну делегувала група соціалістів (SOC), яка є найбільшою за чисельністю політичною групою в ПАРЄ", - додають в "ОПЗЖ".

У політсилі також нагадали, що в понеділок, 27 січня, Льовочкіну було переобрано членом Моніторингового комітету ПАРЄ, до якого вона входить із 2012 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна хотіла б, аби до зустрічі Зеленського з Путіним долучився Трамп

Відмова РФ від участі у переговорах у Ватикані свідчить про неготовність Москви до миру – нардеп Фріз

"Євросолідарність" зареєструвала законопроєкт про персональну відповідальність членів РНБО за незаконні рішення щодо санкцій

Бажання РФ створити "буферну зону" це крок до нової ескалації - член комітету Ради з питань нацбезбеки

Трамп запропонував ввести мито в 50% на товари з ЄС

Вибори в Україні стануть оптимальним варіантом для підписання мирної угоди - Лавров

МЗС України: Заяви Путіна щодо "буферної зони" доводять наочно, що саме Росія є перешкодою для мирних зусиль

Раді пропонують дозволити нардепам обіймати посади членів Кабміну

Глава МЗС Словаччини: важливо, щоб зусилля щодо мирних переговорів тривали

Генсек НАТО хоче бачити саміт в Гаазі успішним і не коментує можливість його скорочення у часі через Трампа

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА