Інтерфакс-Україна
18:26 06.02.2020

Кернес вважає, що маршали Жуков і Конєв не повинні підпадати під декомунізацію

1 хв читати
Кернес вважає, що маршали Жуков і Конєв не повинні підпадати під декомунізацію

Міський голова Харкова Геннадій Кернес вважає, що пам'ятники радянським маршалам Георгію Жукову та Івану Конєву мають бути внесені до Єдиного національного реєстру пам'яток Другої світової війни 1939-1945 років і не підлягати декомунізації.

"Якщо буде такий реєстр, і до нього будуть внесені прізвища полководців і людей військових, які захищали та звільняли (Україну за років Другої світової війни - ІФ), то вони не підлягають декомунізації. В цьому випадку ми говоримо про Георгія Костянтиновича Жукова (він звільняв Україну й Харків зокрема), про маршала Конєва", - сказав Кернес в інтерв'ю youtube-проекту "Ходят слухи".

Як повідомлялося, 22 січня 2020 року Окружний адміністративний суд міста Києва за позовом Харківської міської ради зобов'язав Кабінет Міністрів України затвердити Єдиний національний реєстр пам'яток Другої світової війни 1939-1945 років.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

Європарламент вшанував памʼять Андрія Парубія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА