Інтерфакс-Україна
11:22 11.02.2020

Зеленський: Не можна жити з постійним конфліктом у команді

2 хв читати
Зеленський: Не можна жити з постійним конфліктом у команді

Президент України Володимир Зеленський підтвердив, що в його команді є конфлікти, які заважають працювати.

"Є конфлікти. Вони заважають працювати. Я завжди проти таких конфліктів, тому що в них немає переможців і не буває нічиїх. На жаль. Тому ми втрачаємо або час, або втрачаємо людей. А всі, хто працюють в Офісі, вони всі – професійні люди. Тобто ми сто відсотків когось будемо втрачати. Тому що ти не можеш жити в постійному конфлікті. Ось і все", - сказав він в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Зеленський також зазначив, що він працює не лише з тими людьми, яким довіряє. "Просто це трохи різні люди - з ким я працюю, а кому довіряю. Якщо ми говоримо, з ким я працюю, то в Офісі президента у мене є дві-три людини, яких я знаю давно. З іншими ми почали працювати чи упродовж виборчої кампанії, чи після того, як перемогли, познайомилися, чи ці люди, ще коли нас не було, працювали тоді ще в Адміністрації президента", - пояснив він.

Глава держави навів приклад, що в нинішньому Кабінеті Міністрів був єдиний міністр, якого він знав з університетських часів - екс-міністр розвитку громад та територій Альона Бабак, і то її, за словами Зеленського, не можна було назвати "його людиною". "Після університету я її не бачив. Тобто це не моя людина. Ми просто вчилися в одному виші, тому ми знали один одного", - додав він.

Говорячи про довіру, президент розповів, що він довго не довіряє людям, але потім, коли вже повірив людині, ніхто не може його переконати, що це не та людина, яка "чимось там займається нехорошим, недобрим". "Я дуже складно розлучаюся з людьми, дуже складно", - наголосив він.


Інтерв'ю було записано під час робочої поїздки президента України до Львівської області. Повний текст буде розміщено на сайті агентства "Інтерфакс-Україна".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

КНР може змусити Путіна сісти за стіл переговорів – Сікорський

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

Фракція "Європейська солідарність" обговорила угоду щодо створення інвестиційного фонду Україна-США з дипломатами та експертами

США намагаються зосередитися на тому, як би виглядало довгострокове врегулювання війни і вважають, що РФ вимагає зараз занадто багато - Венс

Профільний комітет, можливо, уточнить текст законопроєкту про ратифікацію угоди між Україною та США про копалини

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

Климпуш-Цинцадзе: розраховуємо на новий уряд Німеччини щодо збільшення підтримки України, зокрема у військовій сфері

Орбан знову висловився проти членства України в Євросоюзі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА