Інтерфакс-Україна
16:37 25.02.2020

Аласанія: До регулювання державою медіа ставлюся погано, але регулювати потрібно

1 хв читати
Аласанія: До регулювання державою медіа ставлюся погано, але регулювати потрібно

Голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) Зураб Аласанія заявляє, що ставиться погано до державного регулювання медіа, але останні роки показали, що регулювати сферу потрібно.

"До регулювання державою будь-яких медіа я ставлюся погано, і так було все життя, протягом усіх років роботи в журналістиці. Останні роки показали, що регулювати потрібно. Весь світ це робить", - сказав він на "Форумі реформ: на шляху до Вільнюса" в Києві у вівторок.

Аласанія зазначив, що останнім часом нестача деяких правил почала відчуватися, а найкращим інструментом була б саморегуляція.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київрада вимагає від киян-мажоритарників з ВР пояснити голосування за знищення незалежності НАБУ і САП

Коломойський оскаржить рішення суду за позовом ПриватБанку

Грем порадив РФ зв'язатися з контр партнерами, щоб з'ясувати, чи поділяють вони російську "зверхню позицію" що до санкцій

Шмигаль: Мобілізація на 90% - це свідоме рішення українців

Проєкт постанови про відновлення онлайн-трансляцій засідань Ради зареєстровано у парламенті - Юрчишин

Кличко про 8 млрд: влада мститься Києву

"Слуга народу" підтримує президентський законопроєкт щодо повноважень НАБУ/САП - речниця фракції

"Голос" підтримує законопроєкт президента щодо повноважень НАБУ/САП - заступниця голови фракції

"Європейська солідарність" закликатиме Раду підтримати реальну реформу антикорупційних органів - Фріз

Канада розглядає питання визнання Палестини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА