Інтерфакс-Україна
14:23 27.02.2020

Нардеп Рахманін вважає стратегію "холодної" деокупації реальною альтернативою Мінським домовленостям

1 хв читати
Нардеп Рахманін вважає стратегію "холодної" деокупації реальною альтернативою Мінським домовленостям

 Стратегія "холодної" деокупації окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО), Автономної Республіки Крим та Севастополя, яку в четвер презентувала партія "Голос", є реальною альтернативою Мінським угодам, вважає голова фракції політсили у Верховній Раді Сергій Рахманін.

"Цей план не передбачає жодних поступок, перетину "червоних ліній", які, на жаль, з точки зору національної безпеки та державного суверенітету є в Мінських угодах. Тут немає жодної згадки про особливий статус, квазівибори на фактично неконтрольованих територіях - це логічний, холоднокровний, спокійний і послідовний план, який не є ідеальним, тому що ідеальних розв'язок у таких випадках не буває", - заявив Рахманін у четвер на брифінгу за підсумками презентації плану "Голос розуму: Стратегія холодної деокупації".

Глава фракції у Верховній Раді розглядає цей документ як альтернативу Мінським угодам.

"Це альтернатива, реальна альтернатива (Мінським угодам - ІФ)", - вважає він.

Рахманін переконаний, що мінський переговорний майданчик може використовуватися для досягнення цілей, але самі протоколи мають "померти". В "Голосі" також повідомили, що повну версію своєї стратегії вже направили всім ключовим стейкхолдерам в органах української влади й готові вести з ними дискусію про майбутнє стратегії "холодної" деокупації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

Єрмак і Ердоган обговорили необхідність зустрічі на рівні лідерів України, США та РФ

Політики та громадські діячі заявляють про загрози для євроінтеграції, який несе законопроєкт щодо НАБУ і САП

Без санкційного тиску на РФ не буде прориву переговорних позицій від Росії – Подоляк

Один з ініціаторів законопроєкту, що обмежує незалежність НАБУ та САП, утримався від голосування

"Євросолідарність" проти законопроєкта №12414, а голосування окремих депутатів "за" - це не позиція фракції - Геращенко

МЗС Туреччини про переговори у Стамбулі: Наша мета — забезпечити продовження спілкування сторін одна з одною

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА