18:52 12.05.2020

"Голос" ініціює перерозподіл ПДФО до кінця року для збільшення фінансування місцевих громад

2 хв читати
"Голос" ініціює перерозподіл ПДФО до кінця року для збільшення фінансування місцевих громад

Фракція "Голос" у Верховній Раді пропонує до кінця поточного 2020 року збільшити фінансування місцевих громад за рахунок перерозподілу податку на доходи фізичних осіб, повідомив прес-секретар фракції Ярема Дух.

"Народні депутати фракції "Голос" зареєстрували у Верховній Раді законопроект і пропонують до кінця цього року збільшити суму коштів, які отримують місцеві громади за рахунок перерозподілу податку на доходи фізичних осіб", - сказав Дух агентству "Інтерфакс-Україна" у вівторок.

За його словами, підготували та зареєстрували законопроект шість народних депутатів фракції "Голос": Галина Васильченко, Володимир Цабаль, Ярослав Железняк, Кіра Рудик, Юлія Клименко та Роман Лозинський.

Автори законопроекту пропонують до кінця 2020 року залишити місцевим громадам 65%, а не 60% податку на доходи фізичних осіб. До державного бюджету, відповідно, піде 20%, а не 25%. У бюджеті області, як і раніше, залишається 15%.

Згідно із законопроектом, до кінця 2020 року пропонується залишити Києву 43%, а не 40% податку на доходи фізичних осіб. Державний бюджет, відповідно, отримає 57% від податку, який сплачують кияни, які працюють.

"Ми маємо допомогти громадам, оскільки саме вони нині опинилися на передовій боротьби з коронавірусом. І не жаліють грошей для боротьби із захворюванням. Уже нині місцева влада витратила майже 1 млрд грн для боротьби з епідемією. Це вдвічі більше, ніж витратила держава. Парламент має відновити справедливість і компенсувати громадам ті гроші, які у них забрали під час перерозподілу бюджету. Це дасть змогу зберегти місцеве самоврядування і дасть йому ресурси для подальшої боротьби з коронавірусом", - сказала Васильченко в коментарі агентству.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп розглядає можливість зупинення постачань американської зброї в Україну до відходу Зеленського з посади - ЗМІ

За прем'єрства Карні підтримка України з боку Канади продовжуватиметься - Мережко

Ексголову ЦБ Канади Карні обрано прем'єр-міністром країни

Тимошенко закликала Раду відреагувати на заяву голови німецької розвідки про необхідність продовжувати війну ще 5 років

Президент Єврокомісії: Рішення про роль ЄС в мирній угоді буде знайдено у співпраці з Києвом

Трамп планує вивести американські війська з Німеччини в Угорщину – ЗМІ

Міністр фінансів США: Саме Європа має дати гарантії безпеки для України

Республіканці вимагають від Трампа відновлення військової та розвідувальної допомоги Україні

Більшість українців вважають санкції щодо Порошенка відволіканням уваги або тиском на опозицію – опитування КМІС

Туреччина підтримує ініціативу щодо якнайшвидшого припинення вогню й атак у повітрі та на морі у війні РФ проти України – Ердоган

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА