16:42 08.06.2020

Єврейська громадськість України підтримує Авакова на посаді міністра внутрішніх справ

2 хв читати
Єврейська громадськість України підтримує Авакова на посаді міністра внутрішніх справ

Міністерство внутрішніх справ України допомагає Єврейській конфедерації України, а також єврейським громадам та організаціям держави здійснювати моніторинг проявів антисемітизму та оперативно реагує на правопорушення на ґрунті релігійної та національної нетерпимості, заявляють у конфедерації.

"Міністр Аваков та команда міністерства професійно підходять окремо до кожного випадку проявів антисемітизму, інформуючи нас про перебіг та результати розслідувань... Єврейська громадськість України підтримує Арсена Авакова на посаді міністра внутрішніх справ України та бажає йому плідної праці та подальших успіхів на благо нашої країни", - йдеться в заяві Єврейської конфедерації України, оприлюдненій у понеділок.

У тексті зазначається, що співробітники правоохоронних органів постійно проводять контроль ситуації для виявлення інформації про радикальні настрої і окремих осіб, і організацій. За кожним фактом було розпочато досудове розслідування. Також проводяться оперативно-профілактичні відпрацювання місць концентрації радикально налаштованих угруповань.

"Однак, така злагоджена робота МВС не до вподоби тим політичним силам в Україні, які хотіли б розхитати ситуацію в країні задля здійснення своїх інтересів. І на цій хвилі прийти до влади. Заради цього вони всіляко роздмухують окремі інциденти, які могли статися і в будь-якій іншій країні. Однак своєчасна та рішуча реакція керівництва МВС не дає їм змоги здійснити свої плани", - йдеться у заяві.

У Єврейській конфедерації України наголошують, що робота МВС вселяє впевненість у тому, що єврейська громада України має надійних захисників та прихильників еволюції громадянського суспільства на засадах миролюбності та толерантності, нетерпимості до будь-яких проявів ксенофобії та міжнаціональної ворожнечі.

"Саме завдяки ефективній діяльності міністра Арсена Авакова ми переконані у тому, що єврейське життя в Україні розвиватиметься і єврейська спадщина надійно захищена від вандалів", - йдеться в заяві.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

З огляду на нарощування РФ військової потужності на кордоні з Україною європейські народники вимагають термінових дебатів у ЄП

Варшава підтримує висилку Прагою російських дипломатів

Деескалація на українсько-російському кордоні залежить від Москви

РФ висловила "рішучий протест" проти рішення Чехії про вислання російських дипломатів із країни, побачивши в ньому "американський слід"

Британія підтримала рішення Чехії вислати російських дипломатів

Україна підтримує рішення уряду Чехії про вислання 18 російських дипломатів - Кулеба

Кулеба візьме участь у засіданні Ради міністрів Європейського Союзу в закордонних справах – МЗС

Макрон закликає "визначити червоні лінії" для Росії на тлі нарощування сил поблизу кордонів України

Джемілєв: Єрмак у порядку дискусії пропонував створити в парламенті групу "Крим"

Макрон має намір провести розмову з Путіним

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА