Інтерфакс-Україна
13:05 02.07.2020

Зеленський лідирує у президентському рейтингу, у Порошенка та Бойка майже рівна кількість прибічників - соцопитування "Рейтингу"

1 хв читати

Якби вибори президента України відбулися найближчим часом, то за чинного главу держави Володимира Зеленського проголосували б 34,6% тих, хто визначився і має намір прийти на вибори, свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг" 24-28 червня 2020 року.

При цьому 11,4% респондентів підтримали б лідера партії "Європейська солідарність", п'ятого президента України Петра Порошенка, 11,2% - співголову парламентської фракції "Опозиційна платформа - За життя" Юрія Бойка, 7,2% - лідера Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина "Юлію Тимошенко, 6,7% - лідера партії "Сила і честь" Ігоря Смешка.

Підтримка інших кандидатів - нижче 4% кожного. Ще майже 15% опитаних заявили, що не визначилися зі своїм вибором.

Під час дослідження методом особистого формалізованого інтерв'ю (face-to-face) було опитано 2000 респондентів віком від 18 років і старше у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму і Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше ніж 2,2%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нові правила звільнення працівників і місцевих депутатів під час війни пропонує група депутатів "Слуги народу"

Законопроєкт про Кіберсили ЗСУ суперечить чинному законодавству - нардеп

ЦВК продовжила для Чорновол строк подання документів для реєстрації народною депутаткою

Київрада має перенаправити на мобільні укриття півмільярда грн, які не використали райадміністрації - Кличко

Зеленський пояснює дії Орбана прагненням наростити рейтинг його партії блокуванням України

Рейтинг Макрона впав до рекордно низьких 14% на тлі політичної кризи в країні - опитування

Бельгія висунула вимоги щодо використання російських активів для фінансування позики Україні

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

Діяльність "Євросолідарності" та "Голосу" в Раді частіше оцінюють позитивно, ніж негативно, – соцопитування КМІС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА