Інтерфакс-Україна
13:21 15.07.2020

ВР зняла з розгляду постанову про створення і ліквідацію районів

1 хв читати
ВР зняла з розгляду постанову про створення і ліквідацію районів

Верховна Рада в середу не розглядатиме проект постанови про створення і ліквідацію районів, заявляє перший заступник голови парламентського комітету з питань організації державної влади Роман Лозинський (фракція "Голос").

"Верховна Рада зняла з розгляду постанову про створення і ліквідацію районів. Спочатку голосуватимуть зміни до Бюджетного кодексу. І це хороша новина, тому що це перший крок для того, щоб не обмежувати громади й не маніпулювати громадами з районного рівня, розподіляючи ресурси в Офісі президента, залишаючи все під контролем Києва", - цитує Лозинського прес-служба "Голосу" в середу.

На думку Лозинського, це перший важливий крок до нормальної децентралізації та місцевих виборів, проте це лише часткова перемога, і розслаблятися не потрібно.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив про "великий прогрес" щодо РФ та назвав зустріч на Алясці чудовою

Зеленський: сигнал Трампа про гарантії безпеки набагато важливіші, ніж думки Путіна

Реальність в тому, що Росія не має наміру припиняти цю війну найближчим часом – Каллас

Інформації про зустріч Трампа та Путіна недостатньо для висновків - заступник голови фракції "Батьківщина"

Порошенко: мирна угода можлива лише після безумовного припинення вогню, поступки має робити Путін

США з лідера вільного світу перетворюються на країну, яка готова вести на рівних розмову з воєнними злочинцями, - Климпуш-Цинцадзе

Після перемовин Трампа та Путіна Україні будуть навʼязувати капітуляцію - заступниця голови фракції "Голос"

Путін переграв Трампа на переговорах - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Болтон: Трамп не програв, але Путін явно переміг

Більшість американців не вірять у здатність Трампа приймати мудрі рішення щодо війни в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА