Інтерфакс-Україна
12:16 07.08.2020

Україна передала Росії список із 22 кримських татар, звільнення яких Зеленський обговорив в останній розмові з Путіним - Єрмак

1 хв читати
Україна передала Росії список із 22 кримських татар, звільнення яких Зеленський обговорив в останній розмові з Путіним - Єрмак

Президент України Володимир Зеленський під час останньої телефонної розмови з президентом Росії Володимиром Путіним обговорив звільнення 22 кримських татар, незаконно утримуваних в окупованому Криму, заявив голова Офісу президента України Андрій Єрмак.

"Цей список вже передано російській стороні. І ми очікуємо, що це питання теж буде вирішено", - наголосив Єрмак під час робочої поїздки президента України на Донбас, повідомляє прес-служба президента.

Як повідомлялося, Зеленський і Путін провели телефонну розмову 26 липня. Серед інших питань обговорювалося також звільнення незаконно утримуваних осіб, зокрема журналіста, фігуранта сімферопольської "справи Хізб ут-Тахрір" Руслана Сулейманова у зв'язку з трагічною загибеллю його трирічного сина Муси Сулейманова, який зник увечері 24 липня в Криму. На його пошуки приїхали декілька тисяч людей з усього півострова. 26 липня управління МНС Росії у Криму повідомило, що тіло дитини знайдено. В управлінні МВС Росії у Криму стверджували, що Муса Сулейманов помер через утоплення. Тіло хлопчика було знайдено в одній із вигрібних ям поруч із будинком.

Того самого дня Зеленський у телефонній розмові з Путіним порушив питання звільнення Сулейманова.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Різні версії документів про санкції проти Порошенка опубліковані на сайтах президента та РНБО, що свідчить про фальсифікацію - адвокат

Міністр промисловості Данії анонсував меморандум для залучення українських підприємств ОПК до виробництва в його країні

"Слуга народу" планує провести Раду коаліції з прем'єром 6 жовтня

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

Нардеп Мережко: Попри перемогу популістів на парламентських виборах у Чехії, підтримка України збережеться

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РФ навмисне відключила е/е на ЗАЕС для реалізації планів під’єднання до своєї енергосистеми – Сибіга

Кабмін перенаправив 143,1 млн грн на організаційне і інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності Ради

Голова євроінтеграційного комітету пропонує об’єднати два законопроєкти щодо адаптації українського права до норм ЄС

Військові та їх родини з Києва отримають від 1,2 до 2,5 тис грн до Дня захисників - розпорядження

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА