Інтерфакс-Україна
12:23 30.09.2020

Лубківський може стати спікером української делегації в ТКГ - Качура

2 хв читати
Лубківський може стати спікером української делегації в ТКГ - Качура

Народний депутат фракції "Слуга народу" Олександр Качура підтвердив, що серед кандидатур на посаду спікера української делегації Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі (ТКГ) є дипломат Маркіян Лубківський.

"У мене вже є прізвище, але я не готовий його назвати. Це не буде дуже відома особа. Це технічна посада, тому що буде напрацьовуватиметься драфт усіх зустрічей і буде єдина позиція подаватися всіх домовленостей, якої було досягнуто в мінському процесі", - сказав Качура журналістам у середу в Києві.

Відповідаючи на уточнювальне запитання, чи обійме цю посаду Маркіян Лубківський, Качура сказав: "Я думаю, що ви дуже близькі до правильної відповіді, але я знаю, що є ще інші кандидатури".

За словами депутата, кандидатура Лубківського "може бути однією з ключових наразі, у якої є пріоритет".

Напередодні представник окремих районів Донецької області в Тристоронній контактній групі (ТКГ), журналіст Сергій Гармаш повідомив, що в ТКГ від української сторони буде спікер. "Я не думаю, що це буде плюс, якщо все говоритиме одна людина. Інформації, насправді, стане менше, а не більше. Але завтра... вже, власне, призначено людину, залишилося одне узгодження. Я не можу її назвати, оскільки остаточно немає затвердження. Але, найімовірніше, завтра вже я не зможу коментувати, а коментуватиме інша людина", - сказав Гармаш в ефірі телеканалу "Україна 24" 29 вересня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Орбан наполягає, що Україна повинна залишатися "буферною" державою і пропонує стратегічну співпрацю з ЄС замість членства

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

Єрмак і Ердоган обговорили необхідність зустрічі на рівні лідерів України, США та РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА