Інтерфакс-Україна
11:15 01.10.2020

У Зеленського президентський рейтинг 30,1%, у Порошенка - 18,9% - соцопитування SOCIS

1 хв читати
У Зеленського президентський рейтинг 30,1%, у Порошенка - 18,9% - соцопитування SOCIS

 Якби вибори президента України відбулися наступної неділі, то за чинного главу держави Володимира Зеленського проголосували б 30,1% тих, хто визначився і має намір прийти на вибори, свідчать результати соціологічного дослідження центру SOCIS "Соціально-політична ситуація в Україні", проведеного 18-28 вересня 2020 року.

Згідно з даними дослідження, за п'ятого президента України, лідера партії "Європейська солідарність" Петра Порошенка готові віддати свій голос 18,9% опитаних, за лідера партії "Опозиційна платформа - За життя" Юрія Бойка - 14,0%, за лідера партії "Сила і честь" Ігоря Смешка - 8,5%, за лідера Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" Юлію Тимошенко - 7,4%, за блогера Анатолія Шарія - 3,9%, за лідера Радикальної партії Олега Ляшка - 2,8%, за лідера партії "Національний корпус" Андрія Білецького - 0,9%, за інших кандидатів - 13,4%.

Терміни проведення дослідження: 18-28 вересня 2020 року. Метод збору первинної соціологічної інформації - телефонне опитування (САТІ) з використанням планшетів. Опитування проводилося на всій території України (у всіх областях і, зокрема, Київ), крім АР Крим і тимчасово непідконтрольної українській владі частини Донецької та Луганської областей.

Загалом було опитано 2 тис. респондентів віком старше 18 років. Статистична похибка дослідження (довірчий інтервал) становить +/-2,2%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Політики та експерти відзначають нереальність вимог РФ на тлі розмов про можливу зустріч Трампа з Путіним

Група нардепів зі "Слуги народу" внесла в Раду законопроєкт про звільнення міністрів за інтерпеляцією

Пропозиція Віткоффа Путіну включає перемир’я замість миру і де-факто визнання окупованих територій російськими – ЗМІ

Заступниця голови фракції "Голос": РФ намагатиметься тягнути час

Голова комітету Ради з інтеграції України до ЄС: Після закінчення ультиматуму Трампа серйозного тиску на РФ не буде

Голова комітету Ради з питань зовнішньої політики: Поки немає ознак того, що Путін відмовився від своїх ультиматумів

Суд визнав незаконним рішення Київради щодо обмеження створення заповідних зон

КМІС: 76% українців категорично відкидають план РФ для встановлення миру, 54% - готові прийняти спільний план Європи і України

США можуть прийняти рішення щодо антиросійських санкцій вже сьогодні – Рубіо

Парламент Гагаузії: Євгенія Гуцул залишається легітимним башканом автономії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА