Інтерфакс-Україна
15:34 13.10.2020

"Голос" пропонує передати президентські резиденції під госпіталі для хворих на COVID-19

1 хв читати
"Голос" пропонує передати президентські резиденції під госпіталі для хворих на COVID-19

Партія "Голос" вимагає від президента України Володимира Зеленського передати всі резиденції і санаторії Державного управління справ (ДУС) у тимчасове управління системи охорони здоров'я, щоб розгорнути на їхній території резервні госпіталі для важко хворих на COVID-19.

"У розпорядженні президента, незважаючи на передвиборні обіцянки, все ще перебувають дві державні резиденції. ДУС продовжує керувати більш як 40 підприємствами, установами й організаціями, серед яких санаторії і бази відпочинку. Закликаємо президента та його оточення на час пандемії відмовитися від надмірної розкоші і віддати під тимчасове управління системи охорони здоров'я всі приміщення, в яких можна організувати госпіталі", - йдеться в заяві "Голосу", переданій агентству "Інтерфакс-Україна" прес-службою фракції у вівторок.

У заяві наголошується, що партійні осередки "Голосу" у всій країні повідомляють про відсутність вільних ліжок в інфекційних відділеннях лікарень для нових хворих на COVID-19.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Європа та Україна готують пропозицію щодо припинення війни з РФ, яка передбачає переговори про управління ТОТ

Віталій Кличко обговорив з послами Латвії та Чехії відновлення Києва після обстрілів

Замість Колісник у Раду зайде Слинько - речниця фракції "Слуга народу"

Комітет нацбезпеки рекомендував Раді продовжити воєнний стан та загальну мобілізацію - нардеп

Зустріч Трампа та Зеленського не наблизила завершення війни - голова євроінтеграційного комітету Ради

Трамп має інструменти тиску на Путіна для завершення війни, стверджує Порошенко

Стубб: Трамп може змусити Путіна сісти за стіл переговорів щодо України

США продовжуватимуть дипломатію з Путіним - заступниця голови фракції "Голос"

Без України в НАТО не буде стабільної безпеки в Європі - Порошенко

Санду призначила засідання новообраного парламенту на 22 жовтня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА