15:35 27.10.2020

Більше ніж третина українців вважає, що соціально-економічна політика нинішньої влади спрямована на підтримку багатих та олігархів - опитування

2 хв читати
Більше ніж третина українців вважає, що соціально-економічна політика нинішньої влади спрямована на підтримку багатих та олігархів - опитування

36,8% опитаних українців вважають, що насамперед соціально-економічна політика нинішньої влади спрямована на підтримку великого капіталу, свідчать результати опитування, проведеного Центром Разумкова за підтримки представництва "Фонду Фрідріха Науманна за свободу" в Україні.

Зокрема, на запитання, на що насамперед спрямована соціально-економічна політика нинішньої влади, 36,8% респондентів відповіли, що на підтримку великого капіталу (багатих, олігархів), 27,8% - підтримку малозабезпечених і непрацездатних, 21,2% - формування і підтримку середнього класу, а 14,1% не змогли визначитися з відповіддю.

Крім того, 75,7% опитаних вважають, що в Україні занадто високі податки і їх необхідно знизити. Ще 42,8% вважають, що коли люди отримують пільги від держави, то вони не хочуть працювати, а 46,2% не згодні з цим твердженням.

Серед іншого, 24,7% респондентів вважають, що зараз рівень державного втручання у бізнес в Україні є надмірним, 16,7% - оптимальним, 25,4% - недостатнім, а 33,1% не змогли визначитися з відповіддю.

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 17 до 24 червня 2020 року методом інтерв'ю "обличчям до обличчя" за місцем проживання респондентів. Було опитано 2017 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що представляє доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без урахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Угорщина просить ОБСЄ направити моніторингову місію на Закарпаття

Кулеба назвав безпідставною спекуляцією твердження про нібито "залякування" угорців у Закарпатській області

Львівську облраду очолила представниця "Євросолідарності"

Кличко запропонував створити "велику коаліцію" у Київраді

Україна продовжує реалізовувати реформи, хоча проблеми залишаються - звіт Євросоюзу

Парламент якнайшвидше повинен вирішити три ключові для країни питання - Соболєв

До доопрацьованого законопроекту можуть включити норму про міру покарання для керівництва СБУ, Міноборони і ЗСУ за недостовірне декларування - депутат

Київ виступає за створення позиції спецпредставника ЄС щодо Криму - Кулеба

Децентралізації необхідний віце-прем'єр - нардеп Безгін

Посла України викликали до МЗС Угорщини після обшуків СБУ в благодійному фонді на Закарпатті

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА