Інтерфакс-Україна
10:53 06.12.2020

До Ради не надходили звернення щодо законодавчих ініціатив у рамках переговорів у ТКГ і Нормандському форматі - Разумков

1 хв читати
До Ради не надходили звернення щодо законодавчих ініціатив у рамках переговорів у ТКГ і Нормандському форматі - Разумков

До Верховної Ради не надходило будь-яких звернень, пов'язаних із законодавчими ініціативами в рамках переговорів у Тристоронній контактній групі і Нормандському форматі, заявляє спікер парламенту Дмитро Разумков.

"Звернень до нас щодо законодавчих ініціатив, які необхідно було б напрацювати в рамках роботи вищеназваних органів (переговори в Нормандському форматі і в ТКГ – ІФ), не надходило", - сказав Разумков журналістам у неділю в Києві.

Він наголосив, що Верховна Рада може самостійно написати і ухвалити "правильні закони", але питання полягає в тому, щоб рухатися в одному напрямку для досягнення миру.

"Тому що, якщо Верховна Рада просто самостійно писатиме і просто ухвалюватиме закони, а це не буде корелюватися... з тими завданнями і позиціями, які відстоює українська сторона в рамках цих мирних переговорів, то це будуть просто ухвалені закони. Я впевнений, нам треба не просто це, нам потрібен мир, нам потрібно повернення наших територій і збереження життів", - зазначив Разумков.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Військовий Єгор Фірсов закликав голову Деснянської РДА Бахматова спрямувати енергію на службу в ЗСУ

В Києві з Парубієм прощатимуться в понеділок ввечері на Майдані, повідомив Порошенко

Зеленський та Залужний, а також їх партії отримали б найвищу підтримку українців в разі виборів – соцопитування "Рейтинга"

Порошенко на місці вбивства Парубія у Львові: зробимо все можливе для того, щоб знайти виконавців

Мерц: Путін хоче відновити СРСР, дестабілізує демократії й намагається впливати на громадську думку

Кияни найкраще оцінюють діяльність "Євросолідарності" і "Голосу" в Раді – КМІС

Гарантії безпеки не працюють, коли на українські міста знову летять дрони і ракети, потрібне зміцнення армії – Порошенко

Запровадження 1 січня 2026р нової електронної акцизної марки призведе до втрати держбюджетом 140 млрд грн - думка

Україна готується до 5го саміту Кримської платформи на рівні лідерів, президент вже надіслав запрошення - Жовква

Гарантії безпеки мають бути в договорі, який потребує ратифікації — голова делегації Ради у ПА НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА